Protipožiarne dvere

Prečo protipožiarne dvere?

Drevo má najvšestrannejšie použitie v stavebníctve - možno z neho postaviť dom od podlahy až po strechu. Drevo svojou štruktúrou a farebnosťou vytvára veľmi príjemné prostredie pre život. Je to najvýznamnejší rastlinný materiál, ktorý sa využíva na výrobu dverí. Drevené protipožiarne dvere slúžia predovšetkým na zamedzenie šírenia plameňov a tepelného toku do ostatných častí bytových, či nebytových priestorov. Sú zárukou bezpečnosti a ochrany zdravia a majetku. Taktiež sa môžu vyznačovať, podľa požiadaviek klienta, zvukovou izoláciou, či dymotesnosťou. Neoddeliteľnou súčasťou drevených protipožiarnych dverí je špeciálny dverový samozatvárač. Protipožiarne dvere svojimi špecifickými vlastnosťami prispievajú k bezpečnej a harmonickej atmosfére bývania.

Ekológia má prioritu

Rozhodli sme sa pre drevo, pretože už ako surovina je nenáročné na spotrebu energie a neprodukuje do okolia žiadne škodliviny. Všetky nátery a látky, ktoré pri výrobe protipožiarnych dverí používame, sú šetrné k prírode.

Sme presní v každom detaile

Aj nenápadné rozdiely vo vypracovaní majú veľký vplyv na životnosť dverí. Preto kladieme dôraz na precízne vypracovaný detail.

    Naše drevené dvere majú:
  • hladké opracovanie
  • presné priliehanie
  • spoje chránime špeciálnou hmotou TEKNOSEAL 4001, ktorá zabraňuje prenikaniu vlhkosti
  • povrchovú úpravu s 10-ročnou zárukou TEKNOS